Code Center ->
خانه / اگهی استخدام / جذب فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۴

جذب فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۴

 

 وزیر آموزش و پرورش از جذب فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۴ خبر داد.

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید


به گزارش ایلنا،‌ علی اصغر فانی در ایلام گفت: براساس نیاز و با توجه به شرایط داوطلبان امسال فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و افرادی که پارسال در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده‌اند را  به کار خواهیم گرفت.

فانی افزود: همچنین براساس مصوبه پارسال نیروهای خرید خدمت آموزشی، مربیان پیش دبستانی و معلمان حق التدریسی با توجه به نیاز،جنسیت و موقعیت جغرافیایی امسال به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد.

وزیر آموزش و پرورش درباره طرح هدایت تحصیلی دانش آموزان مقطع تحصیلی متوسطه هم گفت: طرح هدایت تحصیلی دانش آموز دستور ویژه رئیس جمهور است  و سعی ما بر این است که هم به نظر داوطلبان و دانش آموزان توجه شود و هم امکانات و ظرفیت ادامه تحصیل در رشته‌ها در نظر گرفته شود.

وزیر آموزش و پرورش به عنوان نماینده دولت و برای شرکت در آئین بهره برداری از طرح‌های عمرانی و خدماتی صبح امروز وارد ایلام شد.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل

دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقی

منبع مطلب : http://iranestekhdam.ir/%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%BA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%88/


تمامی مطالب این سایت به صورت تمام خودکار از سطح اینترنت جمع آوری میشوند و دخالت انسانی در آن وجود ندارد به همین دلیل مدیریت سایت هیچ گونه مسولیتی نسبت به محتوای سایت ندارد.

درباره ی sepid rss

همچنین ببینید

استخدام شرکت پخش پارس خزر سال ۹۵

آگهی استخدام شرکت پخش پارس خزر  ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی، سایت ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست هایSQL :156. زمان تولید:0٫601 ثانیه. مصرف حافظه:47.54 mb